Cante Shpine dhe Laptopi Platinet 15.6" Chester Collection

20518

4 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Canta Platinet Chester eshte zgjidhja perfekte per ata qe nuk pelqejne te mbajne Laptopin ne cante krahu apo ne dore. Canta e shpines ka disa xhepa per te mbjatur te gjithe aksesoret qe ju duhet te keni me vete.
Mateial shume rezistnet Najloni ngjyre Gri.
Per laptop me madhesi deri ne 15.6"
Permasat e cantes: 49 x 26 x 19 cm
Pesha: 850 gram

Marka Platinet

Më shumë informacion

Canta Platinet Chester eshte zgjidhja perfekte per ata qe nuk pelqejne te mbajne Laptopin ne cante krahu apo ne dore. Canta e shpines ka disa xhepa per te mbjatur te gjithe aksesoret qe ju duhet te keni me vete.
Mateial shume rezistnet Najloni ngjyre Gri.
Per laptop me madhesi deri ne 15.6"
Permasat e cantes: 49 x 26 x 19 cm
Pesha: 850 gram

Fleta e të dhënave

Marka Platinet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: