Cante Shpine per Laptop 15.6" Genius GB-1503

Shëno vlerësimin tënd

Cante Shpine per Laptop 15.6" Genius GB-1503

Cante Shpine per Laptop 15.6" Genius GB-1503

  • Garanci ne cilesi

IT0427

3 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Cante Shpine per Laptop 15.6" Genius GB-1503

Shume e rehatshme fale perberjes me material te bute ortopedik.
Mund ta mbani per ore te tera dhe mos ndjeni lodhje te shpines, pavarsisht nga ngarkesa e cantes.
Per laptop nga 12" deri ne 15.6"
Metrail cilesor dhe shume rezistent.
Ngjyre dhe dizajn unik.

  • Specifikimet
  • Marka: Genius
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi