Desktop Acer Veriton M2631

7338

89 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Desktop Acer Veriton M2631

Procesor Intel Core i3-4150

Memorie 8GB, DDR3 SDRAM

Hard Disk 1 TB

DVD +/-RW

Karta Garafike Intel HD Graphics e Integruar

Windows 8 Pro 64 Bit

4 porta USB 2.0 dhe 2 porta USB 3.0

VGA, RJ-45, Audio Line in/out, 4 Expansion Slots.

Marka Acer
Garancia 1 vit
Sistemi Operativ Windows
Karta Grafike Karte Grafike E dedikuar
Tipi i Kartes Grafike Tipi i Kartes Grafike AMD
Driver Optik (CD-ROM) Driver Optik Shkrues DVD
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
ROM 1TB

Më shumë informacion

Desktop Acer Veriton M2631

Procesor Intel Core i3-4150

Memorie 8GB, DDR3 SDRAM

Hard Disk 1 TB

DVD +/-RW

Karta Garafike Intel HD Graphics e Integruar

Windows 8 Pro 64 Bit

4 porta USB 2.0 dhe 2 porta USB 3.0

VGA, RJ-45, Audio Line in/out, 4 Expansion Slots.

Fleta e të dhënave

Marka Acer
Garancia 1 vit
Sistemi Operativ Windows
Karta Grafike Karte Grafike E dedikuar
Tipi i Kartes Grafike Tipi i Kartes Grafike AMD
Driver Optik (CD-ROM) Driver Optik Shkrues DVD
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
ROM 1TB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: