Desktop HP Compaq dc7700

Shëno vlerësimin tënd

Desktop HP Compaq dc7700

Desktop HP Compaq dc7700

 • 6 muaj garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Produkt i Perdorur

CR0046

10 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Intel Core 2 Duo E6400 Processor (2.13-GHz, 2 MB L2 cache, 1066-MHz FSB)
2-GB DDR2 Synch Dram PC2-6400 (800-MHz) Non ECC (2 x 1GB)
80-GB SATA 3.0-Gb/s Hard Drive (8MB Cache, 7200 rpm)
Intel Graphics Media Accelerator 3000 integrated graphics

Desktopi eshte i perdorur, gjithe seria eshte mare nga nderimi i gjithe kompiuterave te nje kompanie gjermane,

prandaj ne ofrojme 6 muaj garanci.

 • Specifikimet
 • Marka: HP
 • Garancia: 6 muaj
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Produkt i perdorur: Produkt i Perdorur
 • Sistemi Operativ: Windows
 • Karta Grafike: Karte Grafike E integruar
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike Intel
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik CD-ROM
 • Desktopi: Vetem Desktop
 • Tipi i Procesorit: Intel
 • CPU Procesor: Core 2 Duo
 • RAM: 2GB
 • ROM: 80GB