Extender Wireless D-Link 300Mbps DAP-1320/E Indoor

  • 6 muaj garanci

15673

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Extender Wireless D-Link 300Mbps DAP-1320/E Indoor

Nje Wireless Extender sherben per te marre sinjalin Wireless nga nje router dhe per ta zgjatur sinjalin ne nje dhome ose ambient ne te cilin valet e internetit nuk arrijne.

Shpejtesi deri ne 300Mbps
Shton rrezen e internetit Wireless ne menyre qe te eliminoni zonat pa mbulim interneti
Lidhet shume thjesht nepermjet butonit WPS
Ideal per tu marr me vete ne udhetime fale permasave te vogla dhe vendosjes direkt ne prize
Permasat: 53.5 x 42 x 48mm

  • Specifikimet
  • Marka: D-Link
  • Garancia: 6 muaj
  • Shpejtesia Maksimale: 300Mbps