Extender Wireless D-Link 750Mbps DAP-1520 Dual Band Indoor

  • 6 muaj garanci

15674

6 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Extender Wireless D-Link 750Mbps DAP-1520 Dual Band Indoor

Nje Wireless Extender sherben per te marre sinjalin Wireless nga nje router dhe per ta zgjatur sinjalin ne nje dhome ose ambient ne te cilin valet e internetit nuk arrijne.

Shpejtesi deri ne 750Mbps
Shton rrezen e internetit Wireless ne menyre qe te eliminoni zonat pa mbulim interneti
Lidhet shume thjesht nepermjet butonit WPS
Ideal per tu marr me vete ne udhetime fale permasave te vogla dhe vendosjes direkt ne prize
Me 2 antena te brendshme per sinjal me te forte
Permasat: 92 x 58 x 34.2 mm

  • Specifikimet
  • Marka: D-Link
  • Garancia: 6 muaj
  • Shpejtesia Maksimale: 750Mbps