Extender Wireless Netis 300Mbps E1+

  • 6 muaj garanci

15621

3 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Extender Wireless Netis 300Mbps E1+

Wireless Extender sherben per te marre sinjalin Wireless nga nje router dhe per ta zgjatur sinjalin ne nje dhome ose ambient ne te cilin valet e internetit nuk arrijne.

Zgjat rrezen e mbulimit te internetit wireless me 20-30 metra. Ideale per ambiente te medha ku routeri nuk arrin te mbuloje gjithe ambientin me interneti Wireless

Shpejtesi deri ne 300Mbps
Shton rrezen e internetit Wireless ne menyre qe te eliminoni zonat pa mbulim interneti
Me sinjal inteligjent i cili tregon se ku eshte vendi i duhur per te vene pajisjen
Buton WPS per te lidhur shpejt pajisjen me routerin kryesor
Porte Ethernet RJ45 per te lidhur nje pajisje me kabell
Ideal per tu marr me vete ne udhetime fale permasave te vogla dhe vendosjes direkt ne prize
- Maksimumi i fuqise se transmetit: 20dBm
- 1* 10/100Mbps Ethernet port
- Buton WPS
- 2 Antena te brendshme

Paketimi perfshin:

1 x Extender Wireless

1 x Kabell Ethernet

1 X guide per instalim

  • Specifikimet
  • Marka: Netis
  • Garancia: 6 muaj
  • Shpejtesia Maksimale: 300Mbps