Hard Disk HDD i Brendshem 1TB Western Digital 3.5"

Shëno vlerësimin tënd

Hard Disk HDD i Brendshem 1TB Western Digital 3.5"

Hard Disk HDD i Brendshem 1TB Western Digital 3.5"

  • 1 vit garanci

Add to wishlist

Hard Disk i Brendshem 1TB Western Digital SATA III Shiko te zmadhuar

IC0003

8 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

  • Specifikimet
  • Marka: Western Digital
  • Garancia: 1 vit
  • Hard Disk: I brendshem
  • Tipi i Hard Diskut: SATAIII
  • Kapaciteti i Hard Diskut: 800GB-1.5TB
  • Permasat e Hard Diskut: 3.5"
  • Shpejtesia e Hard Diskut: 7200rpm
  • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)