Hard Disk HDD i Brendshem 2TB Toshiba 3.5"

Shëno vlerësimin tënd

Hard Disk HDD i Brendshem 2TB Toshiba 3.5"

Hard Disk HDD i Brendshem 2TB Toshiba 3.5"

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Hard Disk i Brendshem 2TB Toshiba 3.5" Shiko te zmadhuar

IT0417

13 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

 • Specifikimet
 • Marka: Toshiba
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Hard Disk: I brendshem
 • Tipi i Hard Diskut: SATAIII
 • Kapaciteti i Hard Diskut: ≥ 2TB
 • Permasat e Hard Diskut: 3.5"
 • Shpejtesia e Hard Diskut: 7200rpm
 • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)