Hard Disk HDD i Brendshem 5TB Western Digital 3.5"

  • 1 vit garanci

Add to wishlist

Hard Disk i Brendshem 5TB Western Digital 3.5" Shiko te zmadhuar

13298

26 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen
  • Specifikimet
  • Marka: Western Digital
  • Garancia: 1 vit
  • Hard Disk: I brendshem
  • Tipi i Hard Diskut: SATAIII
  • Kapaciteti i Hard Diskut: ≥ 2TB
  • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)