Hard Disk i Jashtem 1TB HDD ADATA 2.5" USB 3.0 HV620

Shëno vlerësimin tënd

Hard Disk i Jashtem 1TB HDD ADATA 2.5" USB 3.0 HV620

Hard Disk i Jashtem 1TB HDD ADATA 2.5" USB 3.0 HV620

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

10 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Model HV620

Kapaciteti: 1TB
Madhesia: 2,5“ (6,35 cm)
Materiali: plastik
Nderfaqja: Super Speed USB port 3.0
Tranfserimi i te dhenave: 5Gb/s
Rrotullime per minute 5400 RPM
Ushqimi: USB Port 3.0
Aksesoret: kabell USB 3.0
Permasa: 115 x 78 x 15 mm (H x W x D)
Pesha: 152g

 • Specifikimet
 • Marka: ADATA
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Hard Disk: Hard Disk 1 TB
 • Hard Disk: I jashtem
 • Tipi i Hard Diskut: USB 3.0
 • Kapaciteti i Hard Diskut: 800GB-1.5TB
 • Permasat e Hard Diskut: 2.5"
 • Shpejtesia e Hard Diskut: 5400rpm
 • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)