Hard Disk i Jashtem 1TB HDD ADATA 2.5" USB 3.0 Metalik NH13

Shëno vlerësimin tënd

Hard Disk i Jashtem 1TB HDD ADATA 2.5" USB 3.0 Metalik NH13

Hard Disk i Jashtem 1TB HDD ADATA 2.5" USB 3.0 Metalik NH13

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0399

11 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Modeli ADATA NH13

Kapaciteti: 1TB
Madhesia: 2,5“ (6,35 cm)
Materiali: Metalik
Nderfaqja: Super Speed USB port 3.0
Tranfserimi i te dhenave: 5Gb/s
Rrotullime per minute 5400 RPM
Ushqimi: USB Port 3.0
Aksesoret: kabell USB 3.0
Permasa: 115 x 78 x 15 mm (H x W x D)
Pesha: 152g

 • Specifikimet
 • Marka: ADATA
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Hard Disk: Hard Disk 1 TB
 • Hard Disk: I jashtem
 • Tipi i Hard Diskut: USB 3.0
 • Kapaciteti i Hard Diskut: 800GB-1.5TB
 • Permasat e Hard Diskut: 2.5"
 • Shpejtesia e Hard Diskut: 5400rpm
 • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)