Hard Disk i Jashtem HDD 2TB 3.0 Apacer AC233

Shëno vlerësimin tënd

Hard Disk i Jashtem HDD 2TB 3.0 Apacer AC233

Hard Disk i Jashtem HDD 2TB 3.0 Apacer AC233

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

FS0573

17 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Hard Disk 3.0 Apacer AC233 2TB

HDD me kapacitet 2 TB dhe me super shpejtesi.  

Porta USB 3.0

Kase solide frymezuar nga dizajni i peshkaqenit. 

Nje kombinim i shkelqimit me shtresen mat. 

Modeli AC233.

Ultra shpejtesi ne lexim/shkrim 110/105 MB/s

Hapsire per 500.000 kenge, 800 ore vidjo Full HD dhe miliona foto.

Rezistent ndaj gervishtjeve, reshkitjeve dhe goditjeve.

 • Specifikimet
 • Marka: Apacer
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Hard Disk: I jashtem
 • Tipi i Hard Diskut: USB 3.0
 • Kapaciteti i Hard Diskut: ≥ 2TB
 • Permasat e Hard Diskut: 2.5"
 • Shpejtesia e Hard Diskut: 5400rpm
 • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)