Hard Disk i Jashtem HDD 2TB 3.0 Intenso 2.5"

Shëno vlerësimin tënd

Hard Disk i Jashtem HDD 2TB 3.0 Intenso 2.5"

Hard Disk i Jashtem HDD 2TB 3.0 Intenso 2.5"

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

ALB1084

16 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kapaciteti: 2TB 
Madhesia: 2,5“ (6,35 cm)
Materiali: plastik
Nderfaqja: Super Speed USB port 3.0
Leximi te dhenave: 85,00 MB/s (570 x)
Tranfserimi i te dhenave: 75,00 MB/s (503 x)
Rrotullime per minute 5400 RPM / 8MB Cache
File format: FAT 32
Ushqimi: USB Port 3.0 
Aksesoret: kabell USB 3.0 
Sistemet Operative: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 |
Mac OS 10.6 ose me larte | LINUX 2.4x
Permasa: 123 x 80 x 14 mm (H x W x D)

 • Specifikimet
 • Marka: Intenso
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Hard Disk: Hard Disk 2 TB
 • Hard Disk: I jashtem
 • Tipi i Hard Diskut: USB 3.0
 • Kapaciteti i Hard Diskut: ≥ 2TB
 • Permasat e Hard Diskut: 2.5"
 • Shpejtesia e Hard Diskut: 5400rpm
 • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)