Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 1TB Black

Shëno vlerësimin tënd

Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 1TB Black

Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 1TB Black

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0120

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 1TB Black

HDD me kapacitet 1 TB.  

Porta USB 3.0

Kase solide dhe elegante. 

Modeli Verbatim Super Speed.

Pershtatet per Windows dhe Mac.

 • Specifikimet
 • Marka: Verbatim
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Hard Disk: I jashtem
 • Tipi i Hard Diskut: USB 3.0
 • Kapaciteti i Hard Diskut: 800GB-1.5TB
 • Permasat e Hard Diskut: 2.5"
 • Shpejtesia e Hard Diskut: 5400rpm
 • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)