Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 500GB Black

6805

8 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 500GB Black

HDD me kapacitet 500 GB.  

Porta USB 3.0

Kase solide dhe elegante. 

Modeli Verbatim Super Speed.

Pershtatet per Windows dhe Mac.

Garancia 1 vit
HDD/SSD HDD (Hard Disk Drive)

Më shumë informacion

Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 500GB Black

HDD me kapacitet 500 GB.  

Porta USB 3.0

Kase solide dhe elegante. 

Modeli Verbatim Super Speed.

Pershtatet per Windows dhe Mac.

Fleta e të dhënave

Garancia 1 vit
HDD/SSD HDD (Hard Disk Drive)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: