Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 500GB Silver

Shëno vlerësimin tënd

Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 500GB Silver

Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 500GB Silver

IT0114

8 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 500GB Silver

HDD me kapacitet 500 GB.  

Porta USB 3.0

Kase solide dhe elegante. 

Modeli Verbatim Super Speed.

Pershtatet per Windows dhe Mac.