Cmim i reduktuar! Hard Disk SSD 3.0 Apacer AS610S 480 GB

Hard Disk SSD 3.0 Apacer AS610S 480 GB

3783

49 990 Lekë

50 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Hard Disk SSD 3.0 Apacer AS610S 480 GB

HDD 2.5 " me kapacitet 480 GB dhe me super shpejtesi nga porta USB 3.0

Ka nje kase solide e ispiruar nga format e peshkaqenit e prodhuar nga Apacer 

Nje kombinim i shkelqimit me shtresen mat pa lluster me model AS610S

Ka nje menyre inteligjente menaxhimi te fuqishme

Eshte kundra gervishtjeve kundra reshkitjeve dhe goditjeve 

Marka Apacer
Garancia 1 vit
Kapaciteti i Baterise 480 gb
Hard Disk I jashtem
Tipi i Hard Diskut SATAIII
Kapaciteti i Hard Diskut 500-750GB

Më shumë informacion

Hard Disk SSD 3.0 Apacer AS610S 480 GB

HDD 2.5 " me kapacitet 480 GB dhe me super shpejtesi nga porta USB 3.0

Ka nje kase solide e ispiruar nga format e peshkaqenit e prodhuar nga Apacer 

Nje kombinim i shkelqimit me shtresen mat pa lluster me model AS610S

Ka nje menyre inteligjente menaxhimi te fuqishme

Eshte kundra gervishtjeve kundra reshkitjeve dhe goditjeve 

Fleta e të dhënave

Marka Apacer
Garancia 1 vit
Kapaciteti i Baterise 480 gb
Hard Disk I jashtem
Tipi i Hard Diskut SATAIII
Kapaciteti i Hard Diskut 500-750GB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: