Intex UPS 650VA/360W Smart Black Maestro

20715

5 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Bateri per kompjuterin tuaj e markes Intex modeli IT-S650M-12V

Kapaciteti i ngarkeseses 360W

Bateria zgjat 10-18 minuta pasi iken rryma elektrike (ne varesi te ngerkeses)

Karikohet plotesisht per 6 ore

Mbron kompjuterin tuaj nga rrymat elektrike

Ka disa LED qe tregojne aktivizimin ose jo

Jeshilja eshte drita normale e cila kur pulson cdo 10 sekonda tregon Back Up

Ndersa kur pulson me beep cdo 1 sek bateria po bie

Niveli i zhurmes 45dB

Ruani te gjitha dokumentet me te cilat po punoni edhe nese shkeputet energjia elektrike

Marka Intex
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 360W
Permasat (cm) 14.3 x 10.1 x 28.9 cm

Më shumë informacion

Bateri per kompjuterin tuaj e markes Intex modeli IT-S650M-12V

Kapaciteti i ngarkeseses 360W

Bateria zgjat 10-18 minuta pasi iken rryma elektrike (ne varesi te ngerkeses)

Karikohet plotesisht per 6 ore

Mbron kompjuterin tuaj nga rrymat elektrike

Ka disa LED qe tregojne aktivizimin ose jo

Jeshilja eshte drita normale e cila kur pulson cdo 10 sekonda tregon Back Up

Ndersa kur pulson me beep cdo 1 sek bateria po bie

Niveli i zhurmes 45dB

Ruani te gjitha dokumentet me te cilat po punoni edhe nese shkeputet energjia elektrike

Fleta e të dhënave

Marka Intex
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 360W
Permasat (cm) 14.3 x 10.1 x 28.9 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: