Inverter Cyber Power CPS1000EI

5962

11 090 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Inverter Cyber Power CPS1000EI

Konvertues energjie.

Siguron energji atehere kur ju mungon.

Dizajn kompakt qe ju mundeson ta vendosni horizontalisht apo vertikalisht ne mur.

Drita treguese LED.

Karikues i brendshem inteligjent me funksion automatik restart/karikim.

Ka nevoje per bateri 12VDC

Kapaciteti 1000VA / 600W

Frekuenca 50Hz / 60Hz

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 600W

Më shumë informacion

Inverter Cyber Power CPS1000EI

Konvertues energjie.

Siguron energji atehere kur ju mungon.

Dizajn kompakt qe ju mundeson ta vendosni horizontalisht apo vertikalisht ne mur.

Drita treguese LED.

Karikues i brendshem inteligjent me funksion automatik restart/karikim.

Ka nevoje per bateri 12VDC

Kapaciteti 1000VA / 600W

Frekuenca 50Hz / 60Hz

Fleta e të dhënave

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 600W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: