Inverter/Charger PowerVerter APS INT 3600W

Shëno vlerësimin tënd

Inverter/Charger PowerVerter APS INT 3600W

Inverter/Charger PowerVerter APS INT 3600W

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Inverter/Charger PowerVerter APS INT 3600W Shiko te zmadhuar

IT0229

119 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Inverter/Charger PowerVerter APS INT 3600W

Inverter i madh me karikues baterie te integruar.

Output:

3600W 

Kapaciteti maksimal ne dalje: 7200W

Frekuence 50Hz

Voltage 230V

Input:

Kapaciteti nominal ne hyrje: 230V AC

Karikimi i baterise: 30 amp

Buton ON/OFF.

Permasat: 17.8 x 21.6 x 35.6 cm

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi