Inverter/Charger PowerVerter APS X 1250W

Shëno vlerësimin tënd

Inverter/Charger PowerVerter APS X 1250W

Inverter/Charger PowerVerter APS X 1250W

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0226

54 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Inverter/Charger PowerVerter APS X 1250W

Inverter i madh me karikues baterie te integruar.

Output:

1250W 

Kapaciteti maksimal ne dalje: 2500W

Frekuence 50Hz

Voltage 230V

Input:

Kapaciteti nominal ne hyrje: 230V AC

Karikimi i baterise: 5/20 amp

Buton ON/OFF.

Permasat: 17.7 x 22.2 x 22.8 cm

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi