Kabull HDMI Manhattan 10m

Shëno vlerësimin tënd

Kabull HDMI Manhattan 10m

Kabull HDMI Manhattan 10m

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Kabull HDMI Manhattan 10m Shiko te zmadhuar

FS0658

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi


Kabull HDMI me shpejtesi te larte transferimi High Definiton.
Suport edhe per video 3D, 4k Ultra HD
Gjatesia 10 metra

  • Specifikimet
  • Marka: Manhattan
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi