Karikues Laptopi IBM/Lenovo 20V, 3.25A 65W Dimension 5.5*2.5

Add to wishlist

Karikues Laptopi IBM/Lenovo 20V, 3.25A 65W Dimension 5.5*2.5 Shiko te zmadhuar

13454

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Karikues Laptopi IBM/Lenovo

20V

3.25A

65W

Permasat 5.5*2.5