Karte memorie Apacer SDHC 4 GB

3409

990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Karte memorie Apacer SDHC 4 GB

Karte memorie SDHC klasi 4 me kapacitet 4 Gb

Eshte ideale per ata qe perdorin telefonin sepse ka shpejtesi te madhe transmetimi informacioni ose mund te pershtatet edhe me aparatet fotografike te cilet kane porte hyrese SDHC dhe te gjitha pajisjet e tjera

Ka shpejtesi leximi 4 mb/s dhe shkrimi 4 mb/s

Ka pershtates per SDHC

Marka Apacer
Garancia 1 vit
Kapaciteti 4 GB
Klasi i Shpejtesise Klas 4 (4 MB/s)
Lloji i kartes Karte SDHC

Më shumë informacion

Karte memorie Apacer SDHC 4 GB

Karte memorie SDHC klasi 4 me kapacitet 4 Gb

Eshte ideale per ata qe perdorin telefonin sepse ka shpejtesi te madhe transmetimi informacioni ose mund te pershtatet edhe me aparatet fotografike te cilet kane porte hyrese SDHC dhe te gjitha pajisjet e tjera

Ka shpejtesi leximi 4 mb/s dhe shkrimi 4 mb/s

Ka pershtates per SDHC

Fleta e të dhënave

Marka Apacer
Garancia 1 vit
Kapaciteti 4 GB
Klasi i Shpejtesise Klas 4 (4 MB/s)
Lloji i kartes Karte SDHC

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: