Karte memorie Apacer SDHC 8 GB

3408

1 090 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Karte memorie Apacer SDHC 8 GB  

Karte memorie SDHC klasi 4 me kapacitet 8 GB

Eshte ideale per ata qe perdorin telefonin sepse ka shpejtesi te madhe transmetimi informacioni dhe pershtatet me aparatet fotografike te cilet kane porte hyrese SDHC dhe te gjitha pajisjet

Ka shpejtesi leximi4 mb/s dhe shkrimi 8 mb/s

Ka pershtates per SDHC

Marka Apacer
Garancia 1 vit
Kapaciteti 8 GB
Klasi i Shpejtesise Klas 4 (4 MB/s)
Lloji i kartes Karte SDHC

Më shumë informacion

Karte memorie Apacer SDHC 8 GB  

Karte memorie SDHC klasi 4 me kapacitet 8 GB

Eshte ideale per ata qe perdorin telefonin sepse ka shpejtesi te madhe transmetimi informacioni dhe pershtatet me aparatet fotografike te cilet kane porte hyrese SDHC dhe te gjitha pajisjet

Ka shpejtesi leximi4 mb/s dhe shkrimi 8 mb/s

Ka pershtates per SDHC

Fleta e të dhënave

Marka Apacer
Garancia 1 vit
Kapaciteti 8 GB
Klasi i Shpejtesise Klas 4 (4 MB/s)
Lloji i kartes Karte SDHC

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: