Karte memorie Apacer SDHC 8GB

  • 1 vit garanci

Add to wishlist

Karte memorie Apacer SDHC 8GB Shiko te zmadhuar

8229

1 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Karte memorie Apacer SDHC 8GB

SDHC 

Klasi 10

Kapacitet 8GB

Pershtatet me aparate fotografike dhe cdo pajisje me porte hyrese SD.

  • Specifikimet
  • Marka: Apacer
  • Garancia: 1 vit
  • Kapaciteti: 8 GB
  • Klasi i Shpejtesise: Klas 10 (10 MB/s)