Karte Memorie Micro SD 32GB Class 10 me Adaptor Intenso

Shëno vlerësimin tënd

Karte Memorie Micro SD 32GB Class 10 me Adaptor Intenso

Karte Memorie Micro SD 32GB Class 10 me Adaptor Intenso

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

ALB1007

2 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

  • Specifikimet
  • Marka: Intenso
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti: 32 GB
  • Klasi i Shpejtesise: Klas 10 (10 MB/s)
  • Tipi i Kartes: Micro SD + Adaptor