Karte Memorie Micro SDHC 8GB Platinet Klas 6 + Adaptor SD

  • 6 muaj garanci

ALB0805

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Karte memorie e pershtatshme per telefon, mp3/mp4, aparate etj
Kapaciteti 8GB
Tranferim i shpejte i te dhenamve 6mbps (klasi 6)
Harxhim i paket i energjise se pajisjej
Permasat 1.1 x 1.5 x 1mm
Pesha 1.5gram

  • Specifikimet
  • Marka: Platinet
  • Garancia: 6 muaj
  • Kapaciteti: 8 GB
  • Klasi i Shpejtesise: Klas 6 (6 MB/s)