Cmim i reduktuar! Karte memorie micro SDHC Verbatim 16GB klasi 10 me adaptor

Karte memorie micro SDHC Verbatim 16GB klasi 10 me adaptor

6802

1 690 Lekë

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Karte memorie micro SDHC Verbatim 16GB klasi 10 me adaptor

Micro SDHC

Klasi 10

Kapacitet 16GB

Pershtatet me aparate fotografike, celulare dhe cdo pajisje me porte hyrese micro SDHC dhe SD.

Ka pershtates SD (adaptor).

Garancia 1 vit
Kapaciteti 16 GB
Lloji i kartes Karte Micro SD + Adaptor

Më shumë informacion

Karte memorie micro SDHC Verbatim 16GB klasi 10 me adaptor

Micro SDHC

Klasi 10

Kapacitet 16GB

Pershtatet me aparate fotografike, celulare dhe cdo pajisje me porte hyrese micro SDHC dhe SD.

Ka pershtates SD (adaptor).

Fleta e të dhënave

Garancia 1 vit
Kapaciteti 16 GB
Lloji i kartes Karte Micro SD + Adaptor

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: