Karte memorie micro SDHC Verbatim 8GB me adaptor

6791

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Karte memorie micro SDHC Verbatim 8GB me adaptor

Micro SDHC

Klasi 10

Kapacitet 8GB

Pershtatet me aparate fotografike, celulare dhe cdo pajisje me porte hyrese micro SDHC dhe SD.

Ka pershtates SD (adaptor).

Garancia 1 vit
Kapaciteti 8 GB

Më shumë informacion

Karte memorie micro SDHC Verbatim 8GB me adaptor

Micro SDHC

Klasi 10

Kapacitet 8GB

Pershtatet me aparate fotografike, celulare dhe cdo pajisje me porte hyrese micro SDHC dhe SD.

Ka pershtates SD (adaptor).

Fleta e të dhënave

Garancia 1 vit
Kapaciteti 8 GB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: