Cmim i reduktuar! Karte memorie MicroSDXC Apacer 64GB me adaptor

Karte memorie MicroSDXC Apacer 64GB me adaptor

5330

5 590 Lekë

5 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Karte memorie MicroSDXC Apacer 64GB me adaptor

Karte memorje micro SDXC klasi 10 me kapacitet 64 GB

Shpejtesi maksimale transferimi dhe shkrimi. 

Shume e pershtatshme per vidio Full HD dhe 3D.

Me pershtates. 

Garancia 1 vit
Kapaciteti 64 GB
Lloji i kartes Karte Micro SD + Adaptor

Më shumë informacion

Karte memorie MicroSDXC Apacer 64GB me adaptor

Karte memorje micro SDXC klasi 10 me kapacitet 64 GB

Shpejtesi maksimale transferimi dhe shkrimi. 

Shume e pershtatshme per vidio Full HD dhe 3D.

Me pershtates. 

Fleta e të dhënave

Garancia 1 vit
Kapaciteti 64 GB
Lloji i kartes Karte Micro SD + Adaptor

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: