Karte memorie SDHC Apacer 16 GB

  • 1 vit garanci

3406

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Karte memorie SDHC Apacer 16 GB 

Karte memorje SDHC klasi 4 me kapacitet 16 GB

Eshte ideale per ata qe e perdorin telefonin sepse ka shpejtesi te madhe transmetimi informacioni dhe pershtatet me aparatet fotografike te cilet kane porte hyrese SDHC dhe te gjitha pajisjet e tjera

Ka shpejtesi leximi 4 mb/s dhe shkrimi 8 mb/s

Ka pershtates per SDHC

  • Specifikimet
  • Marka: Apacer
  • Garancia: 1 vit
  • Kapaciteti: 16 GB
  • Kapaciteti i Baterise: 16 gb
  • Klasi i Shpejtesise: Klas 4 (4 MB/s)