Karte memorie SDHC Apacer 8GB

5873

990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Karte memorie SDHC Apacer 8GB

SDHC 

Klasi 6

Kapacitet 8GB

Pershtatet me aparate fotografike, celulare dhe cdo pajisje me porte hyrese SD.

 

Marka Apacer
Garancia 1 vit
Kapaciteti 8 GB
Klasi i Shpejtesise Klas 6 (6 MB/s)

Më shumë informacion

Karte memorie SDHC Apacer 8GB

SDHC 

Klasi 6

Kapacitet 8GB

Pershtatet me aparate fotografike, celulare dhe cdo pajisje me porte hyrese SD.

 

Fleta e të dhënave

Marka Apacer
Garancia 1 vit
Kapaciteti 8 GB
Klasi i Shpejtesise Klas 6 (6 MB/s)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: