Karte Memorje 32GB Class 10 Apacer SDHC

Shëno vlerësimin tënd

Karte Memorje 32GB Class 10 Apacer SDHC

Karte Memorje 32GB Class 10 Apacer SDHC

Add to wishlist

Karte Memorje 32GB Class 10 Apacer SDHC Shiko te zmadhuar

FS0644

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen