Karte Micro SD 32GB + Adaptor SD Platinet Klasi 10

  • 1 vit garanci

15260

2 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Karte Micro SD + Adaptor

Kapaciteti 32GB

Klasi i shpejtesise Class 10


Lexim 20 MB/s
Shkrim 12 MB/s
Mund te mbaje deri ne 2000 kenge format MP3 (nese 1 kenge eshte 4 minuta)

  • Specifikimet
  • Marka: Platinet
  • Garancia: 1 vit