Kufje Assmann Wireless 2.4GHz

  • 1 vit garanci

5869

4 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Assmann Wireless 2.4GHz

Kufje wireless.

Te pershtatshme per muzike dhe biseda online.

Komode ne perdorim me jasteke te mbushur per te mos demtuar veshin.

Izolim i zhurmave te jashtme.

Mikrofon i brendshem.

Lidhje automatike.

Punojne me 2 bateri AAA (jo te perfshira ne paketim).

  • Specifikimet
  • Marka: Assmann
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless
  • Lidhja e Kufjes: Wireless/Bluetooth