Kufje bluetooth Energy Sistem WirelessBT7 NFC , te bardha

  • 1 vit garanci
  • Servis i Garantuar

2820

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje bluetooth Energy Sistem WirelessBT7 NFC 

Kufje me cilsi mjaft te larte në sajë të teknologjisë apt-X (CD-të cilësisë).

Gëzojeni muzikën tuaj me ose pa bateri, përdorni input audio (3,5 mm), ku mund ti mbani duke dëgjuar muzikën tuaj duke përdorur një kabull audio qe lidh Wireless BT7 me çdo pajisje audio.

Mund te ngarkoni pajisjen tuaj me çdo port UBS.

Bateria eshte cilsore ku ju mund te degjoni muzike 12 ore te vazhdueshme.

Liria pa kabllo deri në 10 metra.

Lidhen lehtë me tableta, Smartphones, laptopë, MAC, PC dhe ndonjë tjetër pajisje Bluetooth 

Sa me e larte te jete fuqia e kufjeve aq me i larte do te jete konsumi i baterise

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme