Kufje Bluetooth Energy Sistem WirelessBT7 NFC , te zeza

  • 1 vit garanci
  • Produkt Ekskluziv

2818

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Bluetooth Energy Sistem WirelessBT7 NFC 

Cilesi e larte fale teknologjisë apt-X (CD-të cilësisë).

Mund te degjoni muzikën tuaj me ose pa bateri, përdorni input audio (3,5 mm), ju mund të mbani nje kabell qe lidh Wireless BT7me cdo paisje audio duke dëgjuar muzikën tuaj.

Mund ta ngarkoni pajisjen tuaj me çdo port UBS.

Bateria ka jetegjatsi ku ju mund te luani deri ne 12 ore te vazhdueshme.

Liria pa kabllo deri në 10 metra.

Lidhet lehtë me tableta, Smartphones, laptopë, MAC, PC dhe ndonjë tjetër pajisje Bluetooth

Sa me e lerte te jete fuqia e kufjeve aq me konsum te larte do te kete bateria

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless