Kufje Energy Sistem DJ 300 Freestyle blu&Te bardha

  • 1 vit garanci
  • Produkt Ekskluziv

2825

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Energy Sistem DJ 300 Freestyle

Projektuar posaçërisht për Mp3 portativ kudo që ju mund te shkoni.

Ofrjone ze te pasur me bas

108 dB ndjeshmëria për dalje të fuqishme audio.

Dizajn ergonomik me shirita dekorative 

Kufje me 90 shkallë  për rehati dhe për përdorim në një vesh.

Kane kabull praktik i cili eshte i njëanshem

Mund te perdoren per iPod dhe iPhone.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv