Kufje Energy Sistem DJ 300 Freestyle, te bardha

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Energy Sistem DJ 300 Freestyle, te bardha

Kufje Energy Sistem DJ 300 Freestyle, te bardha

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi
  • Nderrim Direkt
  • Produkt Ekskluziv

Add to wishlist

Kufje Energy Sistem DJ 300 Freestyle, te bardha Shiko te zmadhuar

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Energy DJ 300 Freestyle

DJ Style kufje të dizajnuara që të shkojë me luajtesin tuaj portable kudo që të shkoni.

Ka tinguj te pasur me bas 

Peshon vetëm 145 gramë, mund ti merni kudo me vete

Kufje te mbyllura plotësisht dinamike

Sound me nje cilesi te mire

Jasteket e vesheve jane me nje design ergonimik 

 

 

 

 

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Nderrim Direkt: Nderrim Direkt
  • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
  • Perdorimi i Kufjes: Per Muzike/PC

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme