Kufje Energy Sistem DJ 400 Comic Art

  • 1 vit garanci
  • Produkt Ekskluziv

GE0037

2 350 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Energy Sistem DJ 400 Comic Art

Ndërtim i mbushur me shirita dekorative dhe jane izoluese per volumin e larte 

Kane force basi

Mund te lidhen me iPod dhe iPhone

Rezistencë e plotë: 32 Ohm.

Gjatesia e kabullit 1.5 m

Dizajn ergonomik për një rregullim total në kokë.

Kufje me 90 shkallë të përbashkët qe jane te pershtatshme per veshet tuaj
 

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv