Kufje Frestyle Gaming FH-5401 Hi-Fi

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Frestyle Gaming FH-5401 Hi-Fi

Kufje Frestyle Gaming FH-5401 Hi-Fi

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

ALB1006

2 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje ideale per Video Games
Sistem me Ekstra Bas
Te rehatshme, nuk do lodheni duke i mbajtur vene
Diametri i kufjeve: 4cm
Lidhje me USB
Butona per kontroll zeri

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Funksioni i Kufjes: Me mikrofon
  • Lidhja e Kufjes: Fishe USB
  • Perdorimi i Kufjes: Gaming