Kufje Genius HS-M470 White/Maze

  • 1 vit garanci

6218

2 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Genius HS-M470 White/Maze

Personalizohuni me shume me kufjet Genius.

Dizajn i dedikuar per tipat e sofistikuar.

Izolim total i veshit me jasteke te medhenj (40mm) dhe shume komode.

Mikrofon i integruar per biseda online dhe kontroll volumi.

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Gjatesia e kordonit 1.2 metra.

Frekuenca: 20Hz-20K Hz

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit