Kufje Grundig 8711252728629

  • 2 vjet garanci

OZ0051

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufjet Grundig jane per te degjuar muzike, per te pare filma, apo edhe per te luajtur ne kompiuterin tuaj

Jane gjithashtu ideale per te folur ne skype, apo per te chatuar sepse kane edhe mikrofon

Jane shume te lehta dhe me nje dizajn i cili jep komoditetin maksimal edhe mbas oresh pune

Sterio sound, fshires zhurmash per mikrofonin

Butona per uljen e zerit tek kabulli i kufjeve

Pershtaten si ne windows edhe ne Mac

  • Specifikimet
  • Marka: Grundig
  • Garancia: 2 vjet
  • Lidhja e Kufjes: Fishe Jack 3.5mm