Kufje IT‐NP826B

Shëno vlerësimin tënd

Kufje IT‐NP826B

Kufje IT‐NP826B

  Add to wishlist

  Kufje IT‐NP826B Shiko te zmadhuar

  EA0090

  990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kufje IT‐NP826B

  Keto kufje kane nje perfromance shume te larte per aplikimet multimediale per muzike dhe per komunikim.

  Ka nje dizajn special, i pershtatshem per video calling ose instant Messaging.

  Ka teknologjine e anullimit te zhurmave.

  Kane nje dezajn special te pjeses se vesheve, qe ju ofron komoditet.

  E pershtatshme per lap-top, PC,Mp3/Mp4 LED TV CD dhe DVD .

  Kabulli 1.8m.

  32Ohms.

  Speaker: 98dB±4dB MIC: -54dB±3dB.

   

   
   

  Na gjeni edhe ne: 

   
  • Specifikimet
  • Perdorimi i Kufjes: Per Muzike/PC