Kufje Manhattan Elite Mic

  • 1 vit garanci

973

1 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Manhattan Elite Mic

Kufje me jastek te mbushur qe ofrojne nje komoditet shume te larte.

Ka nje shirit qe ben te mundur qe kufjet t'i pershtaten lehtesisht permasave te kokes tuaj.

Mikrofoni perdor nje teknologji per anullimin e zhurmave.

Permireson transmetimin e zerit.

Lidhje e lehte  nepermjet 3.5 mm stereo plugs.

Lidhet lehtesisht me kompiuterin tuaj, me telefonin, MP3 dhe tabletin tuaj.

Produkt origjinal.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit