Kufje Manhattan Freestyle Black

  • 1 vit garanci

6143

4 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Manhattan Freestyle Black

Kufje stereo me mikrofon.

Audio shume e qarte dhe e paster.

Wireless dhe Bluetooth.

Biseda komode pa fije bezdisese.

Bateri deri ne 8 ore bisede.

Karikim me fishe USB.

Ngjyra e zeze

 

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB