Kufje Manhattan Freestyle Red

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Manhattan Freestyle Red

Kufje Manhattan Freestyle Red

  FS0564

  4 690 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kufje Manhattan Freestyle Red

  Kufje stereo me mikrofon.

  Audio shume e qarte dhe e paster.

  Wireless dhe Bluetooth.

  Biseda komode pa fije bezdisese.

  Bateri deri ne 8 ore bisede.

  Karikim me fishe USB.

  Ngjyra e kuqe

  • Specifikimet
  • Perdorimi i Kufjes: Per Muzike/PC