Kufje Maxell In Line Mic

  • 1 vit garanci

2237

2 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Maxell In Line Mic

Kufje Maxell qe ofrojne nje tingull te mrekullueshem dhe gjithashtu kane nje mikrofon te inkorporuar duke ju lejuar te beni thirrje

Kane nje design modern

Jane shume te rehatshme ne veshin tuaj

Mikrofoni eshte i inkorporuar ne kabullin prej 1.2m

Ka te perfshire pershtates dhe 1.2 metra kabull

Frekuenca 10 Hz – 20 kHz

Lidhet nepermjet fishes 3.5mm

E vlefshme ne ngjyre te kuqe , te zeze, te verdhe dhe blu

Produkt origjinal

  • Specifikimet
  • Marka: Maxell
  • Garancia: 1 vit